• Mekanlarınıza özel hızlı ve kaliteli üretim çözümleriyle Türkiye'nin en iyi tezgah markası.
  • Adres
  • İSTANBUL MERMERCİLER KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 20.SK NO:9, 41455 Dilovası/Kocaeli

S.S.S

Dekton, Silestone, Çimstone, Belenco, Franke ve Dominox tezgah markaları için ücretsiz keşif, tasarım, üretim ve montaj hizmetleri veriyoruz. Mutfak, banyo, bankolar, gıda ve servis yapan firmalar, mağaza, ofisler, sağlık kuruluşları, oteller, AVM’ler, deniz taşıtları, eğitim merkezleri, restoran ve kafeler, sağlık merkezleri ile eğitim merkezleri için tezgah üretimi yapıyoruz. İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve araç filomuzla ürünlerinizi hatasız ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Firmamız İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakası semtleri ile Türkiye’de Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya başta olmak üzere 81 ile hizmet vermektedir. Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan başta olmak üzere dünya genelinde de tüm ülkelere tezgah tasarım, üretim ve montaj uygulamaları sunmaktayız.

Tezgah fiyatlarımız; kişisel ve kurumsal projeler için özel olarak belirlenmektedir. Tezgah uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne, tezgah uzunluğu ve genişliğine, kullanılacak malzemeye, işçilik unsurlarına, tezgah üzeri eklenecek evye, lavabo vb. ekstra müşteri taleplerine göre tezgah ücretleri değişkenlik gösterir. Keşif mühendislerimizin mekanda yapacağı incelemeden sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı hizmet bedeli doğrultusunda fiyatlandırma yapılmaktadır. Tasarım, üretim ve uygulama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki Cevaplar Yeterli Olmadı mı?

Formu doldurarak bize ulaşabilir,merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

İletişime Geçelim